کره گاوی در طب سنتی

محصولات مرتبط

خرید کره گاوی و مزایای آن برای شما

کره گاوی یک ماده غذایی بسیار سالم و مفید است و ترکیب آن با سایر غذاها، یک شاهکار از لحاظ طعم و خاصیت را به وجود خواهد آورد. در دهه‌های گذشته با تصورات نادرست، کره گاوی یک ماده غذایی مضر معرفی شده و آن را یک خوراکی چاق‌کننده خوانده‌اند. اما در سال‌های اخیر با توجه به تحقیقات جدید مشخص شده که موضوع کاملا برعکس است. کره گاوی در طب سنتی هم بسیار موثر و مفید است و خرید آن می‌تواند از بروز عارضه‌های مختلف جلوگیری کند. به غیر از همه این موارد شما با خرید کره گاوی و یا حیوانی، قطعا طعم بهتری را نیز تجربه خواهید کرد.

کره گاوی در طب سنتی

کره گاوی در طب سنتی یک ماده غذایی بسیار مفید برشمرده شده و فواید مختلفی دارد. برای مثال شما با استفاده از کره گاوی از عارضه‌های پوستی در امان خواهید بود. جالب است بدانید که استفاده از این نوع کره می‌تواند جلوی بسیاری از بیماری‌ها مانند جذام، سرطان، ورم طحال، ورم بیش از حد پا، بیماری‌های تغییر رنگ پوست، واریس و ... را بگیرد و همین مورد یکی از فواید اصلی کره گاوی به شمار می‌آید.

کاهش خطرات حمله قلبی

اکثر مواقع دستورالعمل‌های رایج غذایی، برعکس هدف اصلی که دارند عمل خواهند کرد و باعث به خطر افتادن سلامتی انسان نیز می‌شوند. برای مثال از گذشته با ما آموخته‌اند که مارگارین را جایگزین کره‌های حیوانی کنید. جالب است بدانید که این جایگزینی باعث خواهد شد کره گاوی به عنوان یک غذای مقوی و سالم کنار رفته و چربی‌های ناسالم و مضر جایگزین آن می‌شوند. چربی‌ها هم خطر حملات قلبی را بیشتر می‌کنند؛ پس بهتر است برای کاهش خطر حملات قلبی از کره گاوی طبیعی و ارگانیک استفاده کنیم.

برخی از فواید کره گاوی در طب سنتی

کره گاوی خاصیت آنتی اکسیدان، ضد باکتریایی، ضد ویروسی و ضد قارچی دارد.

کره گاوی به هیچ عنوان باعث آلرژی شما به محصولات لبنی نخواهد شد؛ موردی که به طور معمول در کره‌های گیاهی دیده می‌شود.

کره گاوی نقش بسیار ویژه‌ای در عملکرد سیستم ایمنی بدن انسان و تقویت آن دارد. همچنین افزایش جذب ویتامین‌های مهم مانند ویتامین آ، کا و همچنین د به وسیله کره‌های گاوی صورت می‌گیرد. در ضمن با استفاده از کره گاوی می‌توانید سیستم ایمنی قلب خود را بهبود ببخشید.

سخن پایانی

کره گاوی یکی از محبوب‌ترین لبنیات است. افرادی که تصور می‌کنند این ماده غذایی برای بدن انسان مضر است باید بدانند که کره گاوی در طب سنتی کاربرد بسیار زیادی داشته و همچنین از بیماری‌های مختلف جلوگیری می‌کند. برای خرید این کره‌ها می‌توانید به فروشگاه محصولات ارگانیک طبیعت سر بزنید. در این سایت می‌توانید هر مقدار کره مورد نیاز خود را تهیه کنید و نوع ظرف آن را هم انتخاب نمایید. در نهایت کره گاوی به شکل کاملا بهداشتی و از طریق پست اکسپرس در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مقالات مرتبط

نظرتان را ثبت کنید

امتیاز شما به این مقاله :

دروازه پرداخت معتبر
نماد اعتماد الکترونیکی
پرداخت با آیدی پی

برای مشاوره و هماهنگی خرید (خرد - عمده - صادرات) تماس بگیرید.

پشتیبانی

پشتیبانی فروشگاه

سلام وقت بخیر، چه کمکی می تونم بهتون بکنم؟