کره گاوی بهتره یا گوسفندی

محصولات مرتبط

قورمه گوسفندی درجه یک خراسان

قورمه گوسفندی درجه یک خراسان

1000 هزار تومان

خرید کره گوسفندی

کره گوسفندی

750 هزار تومان

خرید روغن گاوی

روغن گاوی

500 هزار تومان

کره گاوی بهتره یا گوسفندی، مسأله این است!

کره حیوانی یکی از محصولات خوش طعم و مقوی روستاهای ایران است که علاقه مندان زیادی در سر تا سر کشورمان دارد. این محصول اصیل به طور معمول از شیر گاو، گوسفند و یا بز به دست می‌آید؛ در کشور ما معمولاً وقتی که حرف از کره حیوانی به میان می‌آید، منظور کره گاوی یا کره گوسفندی است. حال این موضوع مطرح میشود. که از آنجا که گاو و گوسفند دو موجود شیرده متفاوتند. پس طبیعتا باید تفاوتی میان کره گاوی و کره گوسفندی نیز وجود داشته باشد. لذا برای پاسخ به این سوال در ابتدا لازم هست چند مورد را نزد شما متذکر شویم و در انتها قصد داریم رازی را برای شما برملا کنیم تا کاملا، اینکه کره گاوی بهتره یا گوسفندی برای شما به عنوان یک مشتری، که برای اولین بار میخواهید این محصول را استفاده کنید مشخص شود.

منبع چربی‌های اشباع شده (کنار گذاشتن سوء تفاهم ها!!)

در مقدمه قرار شد. پیش از اینکه بگوییم کره گاوی بهتره یا گوسفندی، مواردی را خدمت شما متذکر شویم. حال اگر همین الان در گوگل " کره حیوانی " را جستجو کنید. مطمئنا به عنوان (منبع چربی های اشباء شده) برخواهید خورد. خیلی از دوستان زمانی که این عنوان به چشمشان میخورد. هراسان می شوند و به عامیانه می گویند:<<مگه از جونم سیر شدم؟ اصلا کی کره حیوانی خواست، همین صنعنیا چشه مگه؟!!>>اما ما میخواهیم این سوء تفاهم را برای شما برطرف کنیم. کره حیوانی منبع چربی های اشباء شده هست. اما متخصصین عزیز که خدمتشان ارادت خاصی قائل هستیم. اثبات کرده اند که این چربی ها نه تنها برای سلامتی قلب هیچ ضرری ندارند. بلکه باعث افزایش کلسترول نوع خوب(HDL) نیز می شوند. به علاوه، این چربی ها باعث کوتاه شدن و کاهش چگالی زنجیره های بلند کلسترول نوع بد(LDL) نیز می شوند. حتی مورد تعجب آور دیگری که باید به آن اشاره کرد این است. که کره حیوانی به نوعی است. که خیلی زودتر از الباقی چربی ها، به شما احساس سیری می دهد و این امر باعث سوزاندن چربی های اضافی بدن نیز می شود.

حال که به یکی از دلایل عمر طولانی و سلامت روستایی ها و پدربزرگ های سنتی پی بردید و متوجه شدید که کره حیوانی برعکس کره گیاهی باعث کاهش امراض قلبی می شود. جالب است بدانید تحقیقات دانشمندان عزیزی که پیش تر ارادتمان را خدمتشان ابراز کردیم. نشان می دهد که مصرف کره حیوانی و در کل مصرف فراورده های خالص لبنی، احتمال ابتلا به نارسایی های قلبی و عروقی را تا 69 درصد کاهش می دهد.

کره گاوی بهتره یا گوسفندی

حال میرسیم به سوال طلایی، بار ها پیش آمده که مشتری های عزیز از ما سوال می کنند. کره گوسفندی بهتره یا گاوی ؟ اصلا بعضی ها میپرسند خودتان چه کره ای مصرف می کنید؟ و ما هر بار در جواب این سوال، میگوییم که کره ی گاوی و گوسفندی از نظر خاصیتی فرق چندانی ندارند و شاید تنها فرق آنها از نظر پزشکی باشد. از نظر طب سنتی، کره گاوی زود تر از کره گوسفندی در بدن هضم و گوارش می شود.  اما تفاوت اصلی و این دو محصول، در عطر، طعم، رنگ و بوی آنهاست. که این موارد نیز سلیقه ای می باشد. نباید فکر کنید کره گاو و گوسفند بو و یا طعم نا مطبوعی دارند. بلکه برعکس، اگر کره ی خالص و درجه یک را بو و یا چشیده باشید. متوجه می شوید که این محصولات بسیار خوش بو و خوش طعم هستند. اما طعم و بوی آنها با یکدیگر فرق دارد.

افشای راز ( صادرات !!)

حتما ملاحظه کردید که کره گوسفندی از کره گاوی گران قیمت تر است. زمانی که این مورد را میبینیم. طبق آن اصل معروف که می گوید: هیچ گرانیی بی علت نیست. تصور می کنیم که کره گوسفندی نسبت به کره گاوی مفید تر و بهتر است. اما این مورد باز هم سوء تفاهم است. درست است که هیچ گرانیی بی علت نیست: اما علت این گرانی، پدیده ای به نام صادرات است. در حقیقت کره گوسفندی از نظر طعم و بو هوادار بیشتری دارد و در اثر این موضوع، بیشتر به کشور های مختلف صادر می شود. البته هوادار های بیشتری در داخل کشور دارد. که این مورد نیز، در قیمت آن بی تاثیر نیست. البته لازم است شفاف سازی کنیم. که برخی از مشتری ها، به هیچ عنوان حاضر به مزه کردن کره گوسفندی نیستند. چرا که اصلا به مزاجشان خوش نمی آید و طرفدار پرو پا قرص کره گاوی هستند.

(حالا کره گاوی بهتره یا گوسفندی؟)

حال که اطلاعات کافیی در خصوص کره گاوی و گوسفندی پیدا کردید و ما نیز سوء تفاهم ها را برای شما برطرف کردیم. لذا بدانید و آگاه باشید که فروشگاه روغن حیوانی طبیعت، خالص ترین و با کیفیت ترین محصولات ارگانیک کشور را برای مشتریان عزیزمان فراهم آورده است. شما می توانید با سفارش هر دو کره گاوی و گوسفندی، هر دو کره را تست کرده و در نهایت کره محبوب خود را انتخاب کنید و یک سفره ی سالم و مقوی را برای خود و خانواده ی خود بیارایید. به علاوه، نیازی نیست نگران آب شدن و از دست دادن کره در مسیر ارسال باشید. ما از شمال شرق کشور، محصولاتمان را به گونه ای بسته بندی می نماییم. که حتی اگر در دور ترین نقطه ی جنوب غرب هم باشید. آن را سرد تحویل بگیرید و با لذت روی نان بکشید!!

مقالات مرتبط

نظرتان را ثبت کنید

امتیاز شما به این مقاله :

دروازه پرداخت معتبر
نماد اعتماد الکترونیکی
پرداخت با آیدی پی

برای مشاوره و هماهنگی خرید (خرد - عمده - صادرات) تماس بگیرید.

پشتیبانی

پشتیبانی فروشگاه

سلام وقت بخیر، چه کمکی می تونم بهتون بکنم؟