تشخیص روغن گوسفندی اصل از تقلبی

محصولات مرتبط

قورمه گوسفندی درجه یک خراسان

قورمه گوسفندی درجه یک خراسان

1000 هزار تومان

خرید کره گوسفندی

کره گوسفندی

750 هزار تومان

خرید روغن گاوی

روغن گاوی

500 هزار تومان

روغن گوسفندی اصل را از تقلبی تشخیص دهید! (+ترفندها)

اگر اهل استفاده از روغن گوسفندی اصل باشید، احتمالاً برای شما هم سؤال است که چگونه باید روغن اصل را از تقلبی تشخیص دهید! این کار خیلی سخت و یا پیچیده نسیت و شما هم خمودتان قادر هستید که با چند ترفند ساده تشخیص دهید که آیا روغنی که قصد استفاده از آن را دارید، اصل است یا خیر!؟ در ادامه این ترفندها و روش‌ها را به صورت تکی تکی به شما معرفی خواهیم کرد.

برای تشخیص اصالت و روغن گوسفندی نیاز به تجهیزات خاص و پیچیده ای نیست. مواردی مانند بو، رنگ و بافت روغن می تواند تا حد زیادی در تشخیص اصالت روغن گوسفندی به شما کمک کند. در ادامه با چگونگی شناخت و تشخیص روغن گوسفندی اصل بیشتر آشنا می شویم.

چگونه اقدام به تشخیص اصل بودن روغن گوسفندی کنیم؟

روغن گوسفندی اصل، چندین مشخصه و ویژگی بارز دارد که خودتان هم می‌توانید، آن‌ها را پیدا کنید! از جمله ویژگی‌های یک روغن حیوانی اصل و خاص این است که به سرعت تبدیل به مایع می‌شود! در واقع سریعاً از حالت جامد به مایع تغییر پیدا می‌کند. همچنین رنگ خاصی دارد که اگر با چشم مشاهده کنید، می‌توانید به راحتی تشخیص دهید که در حال حاضر آیا روغن اصلی در مقابل شما قرار گرفته‌است یا خیر؟

معمولاً افرادی که به صورت روزمره از روغن‌های حیوانی استفاده می‌کنند تا غذاهای خوشمزه تر و زندگی سالم تری داشته باشند به این موضوع پی برده‌اند که دانستن نکاتی در مورد تشخیص سریع اصلی بودن روغن گوسفندی و تجربه شناخت این نوع از روغن‌ها، می‌تواند کاربردی باشد و به آن‌ها در یک خرید آسان، راحت و بی دردسر کمک شایانی کند.

با روغن گوسفندی اصل، بیشتر آشنا شوید!

همان‌طور که از نام این نوع روغن پیداست از گوسفند تهیه می‌شود. در بیشتر مکان‌های معتبری که اقدام به تولید این نوع روغن می‌کنند، به دلیل خاصیت‌های شیر گوسفند و حتی ترکیب آن با شیر گاو، روغنی حیوانی تهیه می‌شود که معمولاً رنگ زردی دارد. معمولاً ابتدا کره گوسفندی و یا حیوانی تهیه می‌شود، سپس با یکسری عملیات و فرایند خاص آن را تبدیل به روغن می‌کنند.

برای تبدیل کره گوسفندی به روغن گوسفندی اصل، باید کره حاصل و نتیجه را از دوغ به آرامی جدا کرد و بر روی درجه حرارت بسیار کمی آن را حرارت داد. این کار باید به صورتی انجام شود که آب موجود در این فرایند کاملاً تبحیر شود. شما با تبخیر کردن آب کره، قادر خواهید بود که یک روغن حیوانی مفید تولید کنید که برای وعده‌های غذایی روزانه قابل استفاده باشد و سرشار از مزیت‌ها  خواصی باشد  که یک خانواده سالم به آن نیازمند است.

خواص درمانی و خوراکی روغن گوسفندی اصل را بشناسید!

با کمی تحقیق در مورد روغن گوسفندی می‌توانید متوجه شوید که این روغن سرشار از خاصیت‌های خوراکی و درمانی است. شما می‌توانید برای کارها و فرآیندهای زیر از این نوع روغن استفاده کرده و از آن لذت ببرید:

درمان سوختگی

درمان بثورات

درمان اورام

درمان انواع ضمادها

کمک به شفافیت و شادابی پوست

کمک به طراوت و سلامت مو

و ...

به عنوان مثال شما می‌توانید با قرادادن روغن گوسفندی اصل بر روی زخم خود، می‌توانید روند بهبود را تسریع ببخشید. این کار سرعت تسریع ساخت سلول‌های پوستی جدید در بدنتان افزایش پیدا می‌کند و سریعتر به ظاهر اصلی خود بازمی‌گردید. اگر می‌خواهید، مراحل تولید روغن گوسفندی را به صورت خلاصه برای شما بیان کنیم، بخش بعدی را مطالعه کنید!

چگونه روغن گوسفندی اصل، تولید کنیم؟

تمامی تولیدکننده‌های معتبر می‌دانند که برای تولید این نوع از روغن، باید از ۴ گام ثابت پیروی کنند! این ۴ گام اساسی کمک می‌کند که شما اقدام به تولید روغن گوسفندی باکیفیتی کنید. این روغن می‌تواند برای مصارف روزانه کاملاً مناسب باشد. شاید می‌پرسید که این ۴ گام کدام هستند و به چه شکل باید از آن‌ها پیروی کنید؟ برای تهیه روغن گوسفندی باکیفیت به ترتیب، باید گام‌های زیر را دنبال کنید:

ریختن مقداری ماست گوسفندی (یا ترکیب ماست گوسفندی و گاوی) در مشک

هم زدن و تبدیل کردن ماست موجود در مشک به دوغ

هم زدن دوغ موجود در مشک و تبدیل آن به کره

حرارت دادن کره (تا زمانی که آب موجود در آن کاملاً تبخیر شود) و تبدیل نهایی آن به روغن

نتیجه گیری: روغن گوسفندی اصل را از تولید کنندگان حرفه‌ای بخرید!

هر تولیدکننده ای به خوبی می‌داند که با پیروی از این گام‌ها و انجام آن‌ها با کمک ترفندها و شیوه‌های موجود در بازار، می‌تواند محصول باکیفیتی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. آیا  شما هم تابحال از خاصیت‌های خوراکی و درمانی این نوع روغن بهره برده‌اید؟ چه توصیه‌هایی برای استفاده و یا عدم استفاده از آن دارید؟

در بخش نظرات، می‌توانید سوالات، تجربیات و حتی حرف‌های خود را در مورد روغن گوسفندی اصل با ما و دیگر کسانی که دوست دارند، سبک زندگی سالم تری را تجربه کنند، به اشتراک بگذارید.

تشخیص روغن گوسفندی اصل

مقالات مرتبط

نظرتان را ثبت کنید

امتیاز شما به این مقاله :

دروازه پرداخت معتبر
نماد اعتماد الکترونیکی
پرداخت با آیدی پی

برای مشاوره و هماهنگی خرید (خرد - عمده - صادرات) تماس بگیرید.

پشتیبانی

پشتیبانی فروشگاه

سلام وقت بخیر، چه کمکی می تونم بهتون بکنم؟