خرید عسل طبیعی در تهران

محصولات مرتبط

خرید عسل اصل در پایتخت

در تهران یا شهرهای بزرگ به هر مغازه‌ای که وارد شوید، امکان ندارد که شیشه‌های عسل را در قفسه‌ها نبینید. با بالا رفتن قیمت اجناس و کالاها، عسل نیز افزایش قیمت چشمگیری پیدا کرد. برخی از افراد سودجو با ارائه عسل‌های مصنوعی قصد دارند که سود بیشتری در این بازار کسب کنند. طبیعی است که خرید یک عسل بی کیفیت با قیمت بالا به جای عسل اصل، تجربه خرید خوبی برای مصرف کننده نخواهد بود. در این مطلب قصد داریم روش شناسایی عسل اصل و خرید عسل طبیعی در تهران و شهرهای بزرگ را به شما آموزش دهیم.

عسل طبیعی چه ویژگی‌های دارد؟

اول از همه باید بدانید که هیچ یک از خواص درمانی عسل طبیعی در تولیدات مصنوعی این ماده غذایی وجود ندارد. عسل‌های مصنوعی به دلیل وجود شیرین کننده و رنگ دهنده‌های غیر مجاز در ترکیب خود، حتی برای سلامتی نیز مضر هستند. همچنین طعم و رنگ عسل مصنوعی به سرعت تغییر می‌کند. اما عسل طبیعی به هیچ وجه دچار تغییر ظاهری یا  طعم خود نمی‌شود.

با انجام یک ‌سری آزمایش‌های ساده می‌توان عسل طبیعی را از غیر اصل تشخیص داد. بدیهی است که انجام این آزمایشات هنگام خرید عسل طبیعی در تهران یا سایر شهرها به شما کمک می‌کند تا از نیرنگ‌های افراد سودجو در امان بمانید.

تاثیر طعم در تشخیص عسل طبیعی

طعم یکی از مهمترین فاکتورهایی است که بین عسل طبیعی و مصنوعی تفاوت دارد. زمانی که قاشق عسل را در دهان خود می‌گذارید باید طعم خاص عسل را حس کنید و عسل بلافاصله در دهان شما آب شود. از طرف دیگر عسل مصنوعی هیچ طعم خاصی ندارد و فقط مانند آبنبات شیرین است.

تشخیص عسل طبیعی به کمک یک لیوان آب

برای تشخیص عسل طبیعی می‌توان از یک لیوان آب کمک گرفت. یک لیوان آب با دمای اتاق را روی میز قرار دهید و عسل را از ارتفاع بالا روی آن بریزید. به طوری که باریکه عسل از سطح آب به انتهای لیوان برسد. اگر باریکه عسل به سرعت در آب حل شد، متاسفانه عسلی که خریداری کرده‌اید مصنوعی است. اما باریکه عسل طبیعی درون آب حل نشده و کاملا ته لیوان جمع خواهد شد.

آتش زدن عسل برای تشخیص کیفیت

با استفاده از آتش می‌توانید عسل طبیعی از مصنوعی را از هم تشخیص دهید. به همین دلیل هنگام خرید عسل طبیعی در تهران یا شهرهای بزرگ بهتر است یک کبریت به همراه داشته باشید. زمانی که کبریت روشن را روی ظرف عسل می‌اندازید، عسل طبیعی به سرعت آتش خواهد گرفت. اما عسل مصنوعی و غیراصلی در مقابل آتش از خود مقاومت نشان می‌دهند.

خرید عسل طبیعی در تهران به صورت آنلاین

با استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی محصولات ارگانیک طبیعت می‌توانید انواع عسل طبیعی را به صورت کاملا آنلاین خریداری کنید. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که نگران تقلبی بودن عسل باشید. سایت طبیعت در کمترین زمان ممکن عسل طبیعی را به دست مشتریان تهرانی می‌رساند. کافیست عسل مورد نظر خود را سفارش دهید تا بتوانید از خواص دارویی آن در کنار طعم دلچسبی که دارد، استفاده کنید.

مقالات مرتبط

نظرتان را ثبت کنید

امتیاز شما به این مقاله :

دروازه پرداخت معتبر
نماد اعتماد الکترونیکی
پرداخت با آیدی پی

برای مشاوره و هماهنگی خرید (خرد - عمده - صادرات) تماس بگیرید.

پشتیبانی

پشتیبانی فروشگاه

سلام وقت بخیر، چه کمکی می تونم بهتون بکنم؟